cesta: titulní strana > Služby a řešení > Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Firma Trialog spol. s r.o již realizovala mnoho webových prezentací, od jednoduchých až po rozsáhlé projekty s internetovým obchodem či redakčním systémem. Obraťte se na nás, vytvoříme Vám kvalitní webové stránky, založíme doménu a to vše na klíč.

 Máme zkušenosti a rádi Vám předložíme naše reference.


Při zhotovení návrhu klademe důraz na funkční propojení grafiky a stále se rozvíjejících technologií, které internet nabízí.

Podle Vašich požadavků zhotovíme kompletní webové stránky, které podtrhnou Vaši originalitu, zaměření a styl.

Vytvořený grafický návrh a struktura jsou vždy nejdříve předloženy pouze ve formátu obrázku klientovi, s nímž proběhnou potřebné konzultace. Teprve po schválení grafiky klientem dochází k dokončení grafické části projektu, a začíná programování webové prezentace. Průběh práce je možno dle dohody sledovat na našem webu.

Plánujete výstavbu vlastní internetové prezentace a nevíte jak postupovat?

Nabízíme Vám služby při zřízení prezentace:

Zvolíte-li si nás jako dodavatele Vaší prezentace, můžeme Vám dále nabídnout:

Navrhneme a zhotovíme software, který Vám umožní aktualizovat Vaši internetovou prezentaci přímo z Vašeho počítače.

Chcete obchodovat na internetu ? Zřííme Vám internetový obchod a naučíme Vás jak s ním pracovat. Poradíme Vám, jak propojit Váš stávající účetní software s internetovým obchodem. replica watches replica rolex watches rolex replica watches replica watches uk replica watches cartier replica watches replica Iwc


Grafické návrhy     Programování www stránek     Webhosting     Registrace a správa domén CZ EU COM SK   Optimalizace pro vyhledávače


nahoru|titulní strana
TRIALOG ... Váš správce počítačové sítě !© TRIALOG spol. s .r.o., Chlumova 1, 586 01 Jihlava Tel: 777 246 592