cesta: titulní strana > Služby a řešení > Kabeláže

Kabeláže

Naše komplexní síťové služby pokrývají:


Projektování datových sítí

Firma TRIALOG spol. s r.o. provádí projektovou činnost v oblasti počítačových sítí jak pro malé,střední ale i velké firmy.Vzhledem k tomu,že stoupá potřeba šířky pásma přenášených dat a rychlosti provozu, je nutné již od prvopočátku počítat s hlavní mi strategiemi firmy a ty přenést do návrhu.Je známo a v praxi ověřeno,že dobrý projekt v této oblasti výrazně spoří zákazníkům finanční prostředky.

 

Instalace datových sítí

Vysoké nároky na kvalitu a rychlost přenosu informací klade vysoké požadavky i na provedení datových sítí.Každoroční certifikace techniků zaručuje správnou volbu topologie, matriálu,dimenzí a  v neposlední řadě provedení.

Tyto nároky jsou v konečné fázi potvrzeny diagnostickými zkouškami a potvrzeny měřícími protokoly s certifikací kabeláže požadované kategorie a následné dlouhé životnosti a záruky.

 

Měření a diagnostika

Tyto služby jsou poskytovány nejen při výstavbách počítačových sítí,ale i při auditech a dohledávání chyb či nestability při datovém přenosu.Naše měřící zařízení jsou v pravidelných cyklech kalibrovány a zaručují vysokou pravděpodobnost odstranění závady. 

 

 


nahoru|titulní strana
TRIALOG ... Váš správce počítačové sítě !© TRIALOG spol. s .r.o., Chlumova 1, 586 01 Jihlava Tel: 777 246 592